plan-2021

URL: https://opendata.city-adm.lviv.ua/dataset/f99d8093-d7d5-453d-a5ff-84320fd3859b/resource/84fff985-7f0d-4918-b261-d2f4e85a874f/download/planopendatainua011121.xlsx

З опису набори даних

Набір містить план підготовки регуляторних актів Львівської міської ради. У тому числі назви проектів, види регуляторних актів, цілі прийняття, строки підготовки, найменування...

Джерело: План підготовки проектів регуляторних актів Львівської міської ради

Це представлення ресурсу недоступне на даний момент. Клікніть тут, щоб отримати детальнішу інформацію.

Завантажити ресурс

Словник даних

Колонка Тип Мітка Опис
identifier text Унікальний ідентифікаційний код регуляторного акту
title text Назва проекту регуляторного акту
legalActTitle text Повна назва проекту нормативно-правового акту, який виноситься на розгляд регуляторного органу
type text Вказати одне зі значень: прийняття нового регуляторного акту, внесення змін до регуляторного акту, скасування діючого регуляторного акту
objective text Стислий виклад цілі або цілей прийняття регуляторного акту, підготовка якого запланована.
isVersionOfІD text Якщо проект передбачає внесення змін до чинного регуляторного акту, необхідно вказати ідентифікатор регуляторного акту з набору даних "Перелік регуляторних діючих актів" (колонка "identifier")
isVersionOfTitle text Якщо проект передбачає внесення змін до чинного регуляторного акту, необхідно вказати ідентифікатор регуляторного акту з набору даних "Перелік регуляторних актів розпорядника" (колонка "title")
creator text Повна назва органу та підрозділу, відповідального за розробку проекту регуляторного акту або прізвище, ім'я, по-батькові розробників
creatorID numeric Номер розробника проекту регуляторного акту у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР)
developmentEndDate timestamp Кінцева дата строку розробки проекту регуляторного акту. Якщо планом затверджено, наприклад, місяць чи квартал, то як дату зазначити останній день цього періоду
accessURL text Посилання на оприлюднений проект регуляторного акту в мережі Інтернет (URL).

Посилання має починатися з http:// або https://.

bibliographicCitation text Посилання має включити достатню кількість подробиць для того, щоб точно визначити джерело.

Рекомендовано використовувати ДСТУ 8302:2015.

dateSubmitted timestamp Дата внесення проекту на розгляд регуляторного органу
regulatoryAgencyPrefLabel text Повна назва регуляторного органу, яким буде затверджено проект регуляторного акту.
regulatoryAgencyIdentifier numeric Номер регуляторного органу у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР).

Поле Значення
Останнє оновлення даних 2 Листопад 2021